Z życia miastastrona_dzieje_sie.png powrot.pngPowrót

Zapraszamy na 34. Bieg Sylwestrowy w Trzebnicy

 

Przed nami 34. Uliczny Bieg Sylwestrowy, czyli jedno z największych sportowych wydarzeń organizowanych przez Gminę Trzebnica. Piękna, wymagająca i satysfakcjonująca 10 km trasa. Ogromne zmęczenie, czasem chwila zwątpienia, ale też ogromna radość z ukończenia biegu, tym bardziej, że po raz 7. bieg ma wymiar charytatywny. W tym roku pomagamy Marcinowi i Przemkowi. To niezwykłe zakończenie roku ma już swoją wieloletnią, silną i ugruntowaną pozycję w środowisku sportowym.

– 7 lat temu zdecydowałem, by część opłaty startowej przekazywana była na cel charytatywny – mówi burmistrz Marek Długozima i dodaje – Cieszę się, że co roku w tym szczególnym dniu biegniemy, by na sportowo pożegnać stary rok i co równie ważne pomóc potrzebującym. Wierzę, że w tym roku pobijemy kolejny rekord i zbierzemy taką kwotę, by udało się kupić samochód do przewożenia osób poruszających się na wózkach inwalidzkich dla rodziny Kolczaków. Zbiórkę dla Marcina i Przemka rozpoczęliśmy już podczas Trzebnickiego Święta Sadów, wówczas dzięki powołanemu przeze mnie komitetowi społecznemu, zebraliśmy 7 000, 00 złotych. Ufam, że rekordowa liczba uczestników biegu pozwoli zebrać jeszcze większą sumę dla braci Kolczaków.

W tej edycji pomagamy mieszkańcom Gminy Trzebnica - Marcinowi i Przemkowi Kolczakom z Księginic, który wymaga stałej opieki, ciągłego leczenia oraz kosztownej rehabilitacji.

Więcej szczegółów na stronie WWW.BIEGSYLWESTROWY.PL

www_plakat_bieg sylwestrowy 2018_ver2-01.jpeg

Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe
Polityka prywatności