Trasy rowerowe kategoria_trasy.png powrot.pngPowrót
 

Trasa oznaczona kolorem zielonym o długości ok. 33km.

 

- 0 KM - Trasę rozpoczynamy na moście Polanowickim na rzece Widawie z którego ul. Wrocławską kierujemy się do skrzyżowania z ulicami Polną i Psarską. Skręcamy w lewo w ul. Psarską i kierujemy się do Psar. Tam ulicą Parkową dojeżdżamy do ulicy Głównej i skręcamy w prawo. Dalej skręcamy w prawo w ul. Długą a następnie w ul. Willową którą dojeżdżamy do skrzyżowania z ulicą polną na którym skręcamy w lewo i kierujemy się prosto w stronę Kryniczna.

- 5,4 KM - W Krynicznie należy przejechać przez skrzyżowanie i kierować się prosto w stronę Malina a następnie w stronę Pierwoszowa drogą przez Las Malin .

- 10,2 KM - W Pierwoszowie na skrzyżowaniu jedziemy prosto a dalej przejeżdżamy przez przejazd kolejowy, następnie na skrzyżowaniu skręcamy w lewo w stronę Taczowa Małego. Z Taczowa zmierzamy do Brochocimia

- 15,4 KM - Przejeżdżamy przez wieś i na ostatnim? skrzyżowaniu skręcamy w prawo kierując się drogą która po pewnym czasie zmienia się drogę polną i kierujemy się nią prosto do Trzebnicy (ok 5 km)wjeżdżając do niej przez Las Bukowy.

- 24 KM - Z Trzebnicy kierujemy się do wsi Marcinowo gdzie na skrzyżowaniu skręcamy w prawo a następnie po kilkunastu metrach w lewo i wjeżdżamy na drogę polną. Po wyjechaniu ze wsi skręcamy  w prawo i kierujemy się dalej na północ przejeżdżając przez Las Pawłów.

- 27 KM - Wyjeżdżając z lasu i na skrzyżowaniu z drogą krajową nr 5 kierujemy się w stronę miejscowości Pawłów Trzebnicki. Z Pawłowa Trzebnickiego kierujemy się w stronę Wszemirowa a następnie jedziemy w stronę Prusic.

- 33 KM - W Prusicach kończymy naszą trasę

 

 

Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe
Polityka prywatności